Landingi

BaDra.Landingi to dedykowana oferta dla osób i projektów z niższym budżetem. Są to strony sprzedażowe, wizytówki lub strony internetowe do 3 podstron.

Pytania i problemy, z jakimi spotykają klienci przed realizacją strony internetowej

drag drop

Czy będę mógł samodzielnie zarządzać stroną i edytować jej treści?

Wszystkie nasze strony posiadają przyjazny panel do zarządzania. Może to robić każda osoba bez umiejętności kodowania. Dodatkowo przy każdym projekcie przeprowadzamy darmowe szkolenie z obsługi strony

copywriting

Muszę posiadać wszystkie gotowe treści? Powinienem napisać je samodzielnie?

To, jakie teksty zostaną zamieszczone na stronie, jest bardzo ważne. Powinny być precyzyjnie skierowane to tych osób, do których trafiać ma nasza oferta. W ramach usługi otrzymasz dedykowanego copywritera, który pomoże Ci stworzyć treści lub zrobi korektę przygotowanych przez Ciebie tekstów.

danger

Czy otrzymam wsparcie po projekcie? Jaka jest gwarancja na stronę?

Otrzymujesz od nas konkretną osobę, z którą masz bezpośredni kontakt w sprawie tworzonej strony. Opiekun jest dostępny 24 godziny 7 dni w tygodniu.

portfolio

Co jeśli nie posiadam profesjonalnych grafik, zdjęć na stronę?

Nie musisz się o to martwić. Przygotujemy Ci plik z propozycjami. Posiadamy duże banki zdjęć wysokiej jakości. Grafik również jest gotowy Ci pomóc.

sklepy internetowe

Brak pomysłu na wygląd strony i jej funkcjonalności

Przed każdą realizacją przygotowujemy darmowy projekt wyglądu Twojej nowej strony. Proponujemy jak i dlaczego powinny wyglądać poszczególne podstrony.

idea

Jak wygląda płatność za stronę?

Po rozmowie i zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, przygotowujemy ofertę. Znajdziesz w niej między innymi konkretny koszt i etapy płatności. Cena nie ulegnie zmianie. Nie ma kosztów abonamentowych.

search

Kiedy moja strona będzie widoczna w wyszukiwarce?

Standardowo na to, aby Twoja strona została zauważona przez wyszukiwarkę, potrzeba kilku tygodni. My jednak indeksujemy witrynę od razu po zakończeniu prac. Twoja strona jest w Google w ciągu kilku dni.

analytic

Czy będę mógł promować i pozycjonować swoją stronę?

Oczywiście. Strona zostanie przygotowana odpowiednio pod grupę docelową, do której powinieneś trafiać. Będzie w pełni zoptymalizowana pod pozycjonowanie. 

Głównym problemem i obawą powstrzymującą przed rozpoczęciem projektu jest ograniczony budżet. Większość firm posiada z góry ustalone, sztywne stawki, które oferuje klientom. Brakuje na rynku oferty elastycznej posiadającej najważniejsze elementy, ale potrafiącej dopasować się do klienta.

Nasze rozwiązanie

Dlatego postanowiliśmy rozwiązać to inaczej. Przygotowaliśmy dedykowaną ofertę dla takich osób. Dzięki stałej pracy z klientami, wypracowaliśmy metody ułatwiające i przyspieszające współpracę. To pomogło nam zadedykować ofertę do osób z mniejszym budżetem na stronę. 

Do każdego projektu otrzymasz od nas wsparcie i doradztwo w sprawie treści i ich rozmieszczenia. Zaoferujemy pomoc w doborze grafik i zdjęć na stronę. Nasz grafik stworzy dla Ciebie wyjątkowe logo, a copywriter treści na stronę, ewentualnie korektę Twoich tekstów. Pomożemy Ci z kampanią reklamową, by zwiększyć Twoje zyski.

Nasza cena za projekt stworzony dla Ciebie, jest ostateczna. Nie ulega ona zmianie na dalszych etapach współpracy. Nie płacisz u nas z góry – dopiero po akceptacji ceny, przechodzimy do działania. 

Stwórz swój landing page razem z nami

Masz pomysł na prostą stronę interentową? Wizytówkę w sieci swojej firmy? Stronę sprzedażową?

Opowiedz nam o swoim pomyśle, a przedstawimy Ci jak szybko i sprawnie możemy zrealizować go razem.

Kontakt

Kontakt bezpośredni

Przykładowe realizacje Landingów

it-support-team.pl

pracownia-stali.pl

revitalium.pl

Jaki landing od nas otrzymasz?

drag drop

Łatwy w obsłudze. Wszystkie zmiany będziesz mógł wprowadzać samodzielnie. Czasami trzeba reagować błyskawicznie na potrzeby rynku.

responsive

Wyglądający doskonale i idealnie wyświetlającą się na wszystkich rodzajach ekranów – od telefonów, przez laptopy, a nawet telewizory.

security

W pełni bezpieczny odporny na niepożądane ataki z pełnym wsparciem 24/7.

analytic

Ładujący się błyskawicznie, nawet na słabym zasięgu w telefonach komórkowych.

Tworzymy strony na prostym w obsłudze systemie WordPress, w którym nawet nietechniczne osoby poradzą sobie z edycją i administracją witryny. Nie tracisz dodatkowych pieniędzy na drogich programistów, gdy chcesz dokonać zmian. Robisz to samodzielnie lub możesz skontaktować się z nami. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Do tego otrzymujesz od nas darmowe szkolenie z obsługi strony. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, gdybyś napotkał jakikolwiek problem. Z doświadczenia wiemy, jakie to ważne, gdy na przykład prowadzisz sklep, gdzie dużą część zamówień otrzymujesz w weekend. Rozumiemy, że nie możesz „zamknąć” biznesu, aż będzie dostępny ktoś, kto pomoże Ci dopiero w poniedziałek o 8 rano. Dlatego reagujemy na każdy sygnał. Kontaktujesz się bezpośrednio z jedną osobą od samego początku procesu tworzenia strony. Telefonicznie lub mailowo, tak jak Ci wygodnie.

Otrzymasz projekt strony, gdzie krok po kroku wytłumaczymy Ci jakie treści, w jakim miejscu i dlaczego powinny znaleźć się na Twojej konkretnej stronie. Zredagujemy odpowiednio Twoje teksty, pomożemy w napisaniu lub stworzymy je całkowicie od podstaw tak, żeby trafiały idealnie do grupy odbiorców, którą dokładnie nakreślimy w poprzednich krokach. Do strony możemy zaprojektować dla Ciebie logo, które będzie spójne wizualnie z całym projektem.

Otrzymujesz możliwość realizacji wszystkiego w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzasz swój czas i pieniądze. Realizowaliśmy wiele projektów, z kilku różnych branż. Dzięki długiej współpracy z naszymi klientami opracowaliśmy system, dzięki któremu realizacja strony jest szybka i skuteczna. Standardowo realizujemy stronę w maksymalnie 14 dni.
Otrzymasz również wsparcie i radę w sprawie serwera i domeny. Dobierzemy odpowiedni rozmiar hostingu i ustalimy odpowiednią końcówkę domeny np. pl, com, eu.

Landing, ile to kosztuje?

Oferta Landingi skierowana jest przede wszystkim do osób i projektów z niższym budżetem, ale wielkimi aspiracjami! Są to projekty, które potrzebują mniej czasu na wdrożenie. Posiadają mniej treści, dzięki czemu pisze się je krócej. 

Potrzebujesz większego projektu? Sklepu internetowego lub marketingu?

Zobacz, co oferujemy w większym pakiecie. Dla dłuższych i większych projektów.

Kontakt

Kontakt

Kontakt bezpośredni