Poznaj Nas

ZAUFAJ KOMUŚ, Z KIM OSIĄGNIESZ SUKCES

Tworzymy strony i sklepy internetowe najwyższej jakości. Wspieramy małe i średnie firmy, dbamy również o klientów indywidualnych. Budujemy miejsce w sieci, które przyciąga nowych odbiorców. Możemy zaprojektować dla Ciebie logo, zadbać o SEO na Twojej stronie. Pomożemy w zmianie lub naprawie Twojej obecnej witryny. Skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnego wsparcia. Na wszystkie usługi wystawiamy gwarancję.

Jesteśmy przekonani, że dynamiczny rozwój BaDra.Code osiągamy dzięki sukcesom naszych klientów oraz energii i pasji, które wkładamy w naszą pracę. Tworzenie stron i sklepów internetowych opanowaliśmy do perfekcji.

Nasze strony oparte są o CMS WordPress. Możemy stworzyć na nim praktycznie każdy projekt, jakiego potrzebuje klient.

BaDra.Code

W Czym Możemy Ci Pomóc

Strony Internetowe

Tworzymy strony internetowe od wizytówek po złożone witryny dla firm usługowych. Każdy znajdzie ofertę dla siebie. Dostosujemy usługę do potrzeb klienta. Nasze strony są nowoczesne, idealnie dopasowane do wszelkiego rodzaju urządzeń i ładują się szybko, nawet na słabym zasięgu na telefonach komórkowych.

Strategia

Zrobimy dla Ciebie analizę rynku. Otrzymasz pomysły wdrożeniowe do zdobywania nowych klientów. Przedstawimy strategie rozwoju firmy.

Sklepy Internetowe

Sklep internetowy stworzony przy pomocy https://woocommerce.com/ jest idealnym rozwiązaniem. Posiada łatwy panel zarządzania, przez co prowadzenie sklepu jest banalnie proste. Ponadto jest przyjazny dla wyszukiwarek i ma możliwość łatwej integracji np.: z bramkami płatności czy kurierami.

Opieka nad stroną

Dzięki współpracy z nami otrzymujesz 3 miesiące darmowej opieki nad stroną. Nie musisz martwić się, że coś nagle przestanie działać. W ramach gwarancji, aktualizujemy wszystkie wtyczki, naprawiamy ewentualne błędy. Dbamy o bezpieczeństwo witryny.

Modernizacja stron

Pomagamy starszym witrynom błyszczeć na nowo. Wprowadzamy poprawki i zmiany na istniejących już stronach. Naprawiamy błędy, z którymi sam nie możesz sobie poradzić. Przeprowadzamy audyty pod kątem SEO i wydajności stron internetowych.

Projekty Graficzne

Tworzymy logo, ulotki, projekty stron internetowych i wiele innych. Możemy pomóc w stworzeniu Twojej marki. Dzięki temu będziesz lepiej postrzegany przez klientów.

Profesjonalny Zespół

Zadowoleni klienci

Wysoka Skuteczność

Zamów Bezpłatną Konsultację

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i omówimy plan działania.