Strona Internetowa Dla Firmy

Piękne. Wyróżniające się. Diabelnie skuteczne w sprzedaży. Tworzymy strony internetowe dla firm, projektując je z troską i w przemyślany sposób, aby stały się Twoim cyfrowym pracownikiem, za którego zapłacisz tylko raz. 

5/5

5/5 Według Opinii z Google

Niewielki koszt, ogromne możliwości

Dziś praktycznie każda firma posiada swoją stronę internetową. Ale nie każda z nich sprzedaje, a wiele zajmuje tylko niepotrzebne miejsce w sieci. Wystarczy jednak niewiele, aby to niepozorne narzędzie zamienić w potężnego robota sprzedażowego. Tego potrzebujesz w swoim biznesie, prawda?

Bo profesjonalna strona internetowa dla firmy nie tylko robi dobre wrażenie na klientach. Ona przyciąga, intryguje i zachęca klientów do kontaktu właśnie z Tobą. I robi to nieustannie — bez urlopu i chorobowego.

To ważne szczególnie teraz, gdy większość klientów poszukuje informacji o firmie w Google. Twoja firma musi być więc tam obecna!

Co zyskujesz, posiadając własną stronę www?

Strona internetowa to Twoje miejsce w sieci. To też pierwsza forma zetknięcia się potencjalnego klienta z Twoją firmą. Witryna jest wizytówką, która mówi o Twojej firmie więcej niż myślisz. Przyciąga, informuje o ofercie, angażuje i sprzedaje.

Ale to nie wszystko. Dzięki dobrej stronie internetowej…

Stajesz się widoczny

Profesjonalna strona www mówi Twoim klientom, że istniejesz. Pozwala znaleźć w Google Twoje produkty i usługi. A to właśnie w sieci znajduje się największa ilość Twoich potencjalnych klientów.

Budujesz wiarygodność

Ludzi oceniamy po wyglądzie, podobnie strony. Piękna, intuicyjna i oryginalna strona www buduje wiarygodność Twojej firmy i zwiększa do Ciebie zaufanie. A to pierwszy krok do rozpoczęcia sprzedaży.

Wyróżniasz się

Zanim klient trafi na Twoją stronę www, przegląda setki innych miejsc — często wyglądających podobnie. Posiadając unikatową witrynę, zatrzymujesz uwagę użytkowników i zostajesz zapamiętany. A to już prowadzi do zakupu, w krótszym lub dłuższym okresie.

Zdobywasz klientów 24/7

Nawet kiedy śpisz, Twoja strona internetowa pracuje dla Ciebie nieustannie. Buduje wizerunek firmy w sieci, przyciąga klientów i sprzedaje, a Ty praktycznie nic nie musisz robić.

Zaufali BaDra.Code

Czy faktycznie potrzebujesz strony www swojej firmy?

Nadal zastanawiasz się, czy strona internetowa dla firmy jest dla Ciebie? Może pozyskujesz klientów z poleceń lub mediów społecznościowych i wydaje Ci się, że nie potrzebujesz witryny. To błąd.

W długiej perspektywie czasu takie podejście jest niewystarczające. Polecenia z otoczenia mogą się skończyć, a social media uciąć Ci zasięgi. A Twoja strona www pracować będzie zawsze. Należy jednak pamiętać, aby była ona zaprojektowana zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Twoich klientów. Ale to już nasza działka!

Własna strona www to inwestycja dla firmy. Taka witryna zwróci się już w niecały miesiąc.

Tworzymy skuteczne strony internetowe dla firmy

Budujemy strony od zera. Projektujemy je dla firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem. A także tych, które chciałyby w końcu zaistnieć w internetowym świecie. Jeśli potrzebujesz strony, ale nie do końca wiesz, jak miałaby ona wyglądać, zgłoś się do nas. Zjedliśmy na tym zęby!

Z nową stroną zaczniesz sprzedawać już od pierwszego dnia od jej uruchomienia.

Tworzymy witryny:

 • zwracające uwagę i zachęcające do przeglądania;
 • diabelnie skuteczne pod względem sprzedaży;
 • dostosowane pod Twoją grupę docelową, jej potrzeby i pragnienia;
 • spójne pod względem designu, charakteru i misji firmy;
 • zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Wiemy, że profesjonalna strona równa się większej ilości klientów. Dlatego zadbamy o nią na każdym kroku, oferując dodatkowo:

 • instalację certyfikatu SSL dla bezpieczeństwa;
 • połączenie z social mediami;
 • pomoc w wyborze serwera i domeny;
 • tworzenie treści sprzedażowych;
 • integracje z płatnościami na stronie, jeśli chcesz sprzedawać produkty lub usługi;
 • wdrożenie dodatkowych funkcjonalności: wyszukiwarek, galerii zdjęć, kalkulatorów i innych.

Modernizujemy istniejące strony

Posiadasz stronę, która nie do końca spełnia Twoje oczekiwania? A może nie generuje odpowiedniego ruchu i wygląda tak, jakby została stworzona w poprzedniej epoce? Zdecydowanie czas na jej modernizację.

Przestarzałe strony często odstraszają potencjalnych klientów. Ale nie tylko. Często są przyczyną wielu problemów technicznych.

Na odświeżenie strony warto się więc zdecydować, gdy:

 • nie posiadasz responsywnej wersji strony;
 • chciałbyś zrobić rebranding swojej firmy;
 • nie przyciągasz odpowiedniej ilości klientów;
 • strona wolno się ładuje.

Czasem wystarczy przeorganizowanie struktury informacji, zmiana warstwy graficznej oraz dodanie nowych treści, aby strona zyskała nowe życie. Konieczne jest jednak zdiagnozowanie problemów. W Badra.Code zaczynamy od analizy pod kątem UX, SEO, aspektów technicznych i designu strony. Następnie opracowujemy plan działania, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt bez utraty aktualnej pozycji witryny w Google.

Strona Internetowa dla firmy

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja nowa strona? Planujesz odnowić wizerunek swojej obecnej witryny? 

Chcesz mieć stronę, która realnie wpłynie na działanie Twojego biznesu?

Podczas darmowej rozmowy porozmawiamy o Twojej obecnej stronie i Twoich celach. Jeśli zechcesz z nami współpracować, pomożemy Ci je zrealizować.

Strony Internetowe dla firmy

Idealna strona internetowa dla firmy — czym się charakteryzuje?

Na podstawie doświadczeń wyłoniliśmy kilka cech dobrej, czyli skutecznej strony internetowej dla firmy. Ważny jest nie tylko dobór odpowiedniej domeny, zdjęć oraz treści, ale także jej dopasowanie pod użytkowników. Co więc jest najważniejsze?

Piękny wygląd strony

Bo pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Projektujemy piękne i przede wszystkim unikatowe strony internetowe dla naszych klientów. Dbamy przy tym o spójność wyglądu z osobowością Twojej firmy i branżą, w której działasz.

Unikamy powielonych schematów. Projektujemy od zera i zgodnie z Twoją wizją. Dzięki temu witryna wygląda dokładnie tak, jak to sobie wymyśliłeś. A przy tym sprzedaje jak szalona.

Użyteczność

Liczą się konkrety i prostota przedstawianych informacji. Użytkownik od razu musi wiedzieć, czego dotyczy dana strona, w przeciwnym razie szybko ją opuści. Intuicyjne strony internetowe wydłużają czas przebywania w witrynie i zwiększają szanse na kontakt z firmą.

Wiemy, że celem każdej strony www jest sprzedaż. Dbamy więc o odpowiedni układ wizualny i treści. Dążymy do tego, aby prowadziły one użytkowników do realizacji ustalonego wcześniej celu marketingowego.

Szybki czas ładowania

Twoich klientów cechuje niecierpliwość. Strona musi więc działać perfekcyjnie, szybko się ładować i nie zacinać. W przeciwnym razie większość osób ucieknie z witryny i przeniesie się do konkurencji.

„Według badań Google użytkownicy wychodzą ze strony www, jeśli ładuje się ona dłużej niż 3 sekundy”

Źródło: www.support.google.com

Tworzymy strony z przejrzystym kodem, uporządkowaną strukturą linków i zoptymalizowanymi zdjęciami. To sprawia, że ładują się one szybko, w pełni odpowiadając na potrzeby odbiorców.

Responsywność

Projektujemy strony, które automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane. Nie ma więc znaczenia, czy jest to smartfon, tablet, laptop czy telewizor. Twoja strona zawsze będzie wyglądać nieskazitelnie.

To szczególnie ważne, bo ponad 50% Twoich klientów używa smartfona do korzystania z internetu.

Przygotowanie SEO

Strona sama z siebie nie sprzedaje. Trzeba ją przygotować do działań marketingowych. Dlatego w pakiecie otrzymujesz od nas wdrożenie niezbędnych narzędzi analitycznych. Ustawimy Twoją witrynę tak, aby miała jak największe szanse na wyświetlenie się w TOP10 w Google.

Bezpieczeństwo

A prościej: wyposażenie w certyfikat bezpieczeństwa, który chroni dane Twoich klientów. Ale to nie wszystko. Ważny jest również system. Tworzymy strony internetowe dla firm na WordPressie. To w pełni bezpieczne i sprawdzone oprogramowanie, obsługujące aż 43% sieci.

Prostota edycji

Dodawanie treści, zdjęć, produktów stanie się dla Ciebie łatwiejsze niż myślisz. Tworzymy strony internetowe proste w obsłudze. Przeszkolimy Cię także z ich edycji, tak abyś wiele rzeczy mógł na nich wykonać samodzielnie.

Kolodent.pl

Strona Internetowa dla poradni stomatologicznej
z Warszawy.

Voitas.eu

Wielojęzyczna strona internetowa dla firmy inżynieryjnej.

Anna Korkozowicz

Sklep internetowy z ręcznie wyrabianymi produktami na specjalne zamówienie.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej dla firmy?

W BaDra.Code nie posiadamy jednego cennika lub pakietów, które wysyłamy klientom. 
Cena strony zależy między innymi: od jej wielkości (ilość zakładek), funkcjonalności (np.: blog, rozbudowane formularze wyceny), tego czy dostarczysz nam swoje teksty, czy chciałbyś, abyśmy Ci w tym pomogli.

Realizacja rozbudowanej kompletnej strony, szybkiej, widocznej w Google to bardzo często koszt mniejszy niż 3000 złotych.

Strona typu „wizytówka” z około trzema podstronami to widełki 1800-2200 złotych.

Na realizację sklepu internetowego należy przygotować budżet około 5000-5500 złotych.

Jeśli wyznaczyłeś sobie maksymalną kwotę na projekt, to napisz nam o niej w pierwszej wiadomości. Maksymalnie przyspieszy to proces wyceny. Opiszemy Ci dokładnie, co możemy wykonać w danej kwocie.

Co oferujemy?

Tworzymy strony internetowe z myślą o użytkowniku końcowym i jego potrzebach. Są one w pełni przemyślane, spójne i użyteczne. Znakomicie zdobywają klientów i wyróżniają Twoją firmę wśród konkurencji. U nas nie ma przypadków. Wszystko, co robimy, poparte jest naszą wiedzą, którą zdobywaliśmy przez wiele lat, pracując z innymi firmami.

Z nami stworzysz:

 • prostą stronę wizytówkę;
 • klasyczną stronę internetową:
 • duży serwis blogowy, platformę kursową lub serwis informacyjny;
 • stronę internetową typu landing page;
 • sklep internetowy na platformie Woocommerce.

 

Wiemy, że samo stworzenie strony internetowej to nie wszystko. Dlatego oferujemy Ci podstawowy pakiet usług, aby w pełni przygotować Cię do wejścia na rynek.

Wiemy, że samo stworzenie strony internetowej to nie wszystko. Dlatego oferujemy Ci podstawowy pakiet usług, aby w pełni przygotować Cię do wejścia na rynek.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy strony, które automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane. Nie ma więc znaczenia, czy jest to smartfon, tablet, laptop czy telewizor. Twoja strona zawsze będzie wyglądać nieskazitelnie.

To szczególnie ważne, bo ponad 50% Twoich klientów używa smartfona do korzystania z internetu.

Podstawowy marketing

Strona sama z siebie nie sprzedaje. Trzeba ją przygotować do działań marketingowych. Dlatego w pakiecie otrzymujesz od nas wdrożenie niezbędnych narzędzi analitycznych. Ustawimy Twoją witrynę tak, aby miała jak największe szanse na wyświetlenie się w TOP10 w Google.

Wsparcie techniczne

A prościej: wyposażenie w certyfikat bezpieczeństwa, który chroni dane Twoich klientów. Ale to nie wszystko. Ważny jest również system. Tworzymy strony internetowe dla firm na WordPressie. To w pełni bezpieczne i sprawdzone oprogramowanie, obsługujące aż 43% sieci.

Prostota edycji

Dodawanie treści, zdjęć, produktów stanie się dla Ciebie łatwiejsze niż myślisz. Tworzymy strony internetowe proste w obsłudze. Przeszkolimy Cię także z ich edycji, tak abyś wiele rzeczy mógł na nich wykonać samodzielnie.

Co mówią o nas klienci?

Jak wygląda współpraca?

W 99,9% pracujemy online. Kontaktujemy się przez telefon lub mail. Organizujemy również spotkania na Google Meets. Wszystko po to, abyś czuł się w pełni komfortowo w trakcie współpracy z nami nad stroną.

Ale po kolei…

1. Brief

Pomaga nam zrozumieć specyfikę Twojej firmy i cele, które chcesz osiągnąć. W tym miejscu poznajemy problemy i potrzeby stworzenia strony www. Określamy również plan działania i Twoje oczekiwania względem projektu. Dzięki temu masz pewność, że wszystko zrozumieliśmy i zmierzamy w dobrym kierunku.

2. Analiza branży i konkurencji

Strona powinna być spójna z branżą, w której działa, a także unikatowa, inna niż u konkurencji. W tym celu przeprowadzamy szczegółową analizę otoczenia rynkowego. Pozwala nam to wyłapać mocne i słabe strony Twojej firmy. A to z kolei pierwszy krok do lepszego wyróżnienia marki wśród Twoich konkurentów.

3. Projekt makiety

Tworzymy wstępny zarys Twojej strony internetowej wraz z architekturą informacji. Na tym etapie wiesz, jak mniej więcej będzie wyglądać witryna. To dobry moment na przegadanie zmian w układzie strony przed wdrożeniem wersji graficznej.

4. Projekt graficzny strony internetowej

Dodawanie treści, zdjęć, produktów stanie się dla Ciebie łatwiejsze niż myślisz. Tworzymy strony internetowe proste w obsłudze. Przeszkolimy Cię także z ich edycji, tak abyś wiele rzeczy mógł na nich wykonać samodzielnie.

Dlaczego BaDra.Code?

Zastanawiasz się, co odróżnia naszą firmę od setek innych na rynku? Oto dlaczego warto współpracować akurat z nami.

Błyskawiczny kontakt

Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu, bez wyznaczonych godzin, również popołudniami. Taki sposób komunikacji wypracowaliśmy ze względu na naszych klientów. Są oni dla nas najważniejsi i to do nich dostosowaliśmy nasz tryb pracy.

Nasi klienci chwalą nas za błyskawiczny i sprawny kontakt.

Darmowe szkolenie z obsługi

Wiemy, że samodzielna obsługa strony może sprawiać problemy. Dlatego po stworzeniu strony internetowej przeszkolimy Cię z jej obsługi w zakresie dodawania treści czy zdjęć. Wszystko po to, abyś w przyszłości nie musiał ponosić dodatkowych kosztów.

Szkolenie z obsługi strony możesz nagrać, aby wrócić do niego w dowolnym momencie.

Dokładna analiza potrzeb

Przed rozpoczęciem prac nad stroną spotykamy się na warsztacie. Omawiamy na nim Twoje potrzeby względem strony internetowej. Badamy również grupę docelową i konkurencję, aby w pełni wykorzystać potencjał Twojej firmy.

Określony plan działania pozwala Ci ocenić, czy zrozumieliśmy wszystkie Twoje oczekiwania.

Wiemy, co działa

Oferujemy tylko sprawdzone metody popartem naszym wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, co najlepiej sprawdza się w danej branży, a z czego lepiej zrezygnować. Dzięki temu masz pewność, że strona internetowa dla Twojej firmy została wyposażona we wszystko, co najlepsze.

Jeśli czegoś nie da się zrobić na stronie www, powiemy Ci o tym wprost. Zaproponujemy też alternatywne rozwiązanie.

Przygotowanie strony internetowej pod SEO

Zadbamy o podstawowe działania z zakresu promowania strony internetowej w sieci. Ustawimy meta tagi, zoptymalizujemy kod i wdrożymy proste linkowanie wewnętrzne na stronie. A wszystko po to, abyś mógł szybko dotrzeć do jak największej liczby użytkowników.

Przeprowadzimy również kampanie płatne i zainstalujemy niezbędne narzędzia analityczne.

Realizacja strony internetowej - najczęstsze pytania

W BaDra.Code nie posiadamy jednego cennika lub pakietów, które wysyłamy klientom. 
Cena strony zależy między innymi: od jej wielkości (ilość zakładek), funkcjonalności (np.: blog, rozbudowane formularze wyceny), tego czy dostarczysz nam swoje teksty, czy chciałbyś, abyśmy Ci w tym pomogli.

Realizacja rozbudowanej kompletnej strony, szybkiej, widocznej w Google to bardzo często koszt mniejszy niż 3000 złotych.

Na kompletną realizację od A do Z na pewno trzeba przeznaczyć około 3 tygodni.
Czas ten może się jednak różnić i tak samo – jak przy wycenie – jest kwestią indywidualną.

Jeśli otrzymujemy projekt strony i wszystkie materiały potrzebne do zrealizowania witryny, wtedy czas ten skraca się nawet do mniej niż 14 dni.

Tak. Oferujemy tworzenie stron na systemie CMS WordPress, który umożliwia prosty i szybki sposób edycji witryny. Będziesz mógł dodawać lub usuwać treści oraz grafiki na stronie bez konieczności zatrudniania do tego specjalisty.

Po realizacji przeprowadzamy darmowe szkolenie z pełnej obsługi strony i zarządzania nią.

W razie potrzeby jesteśmy również dostępni 7 dni w tygodniu.

Nie. Przy realizacji strony internetowej nie ma żadnych opłat abonamentowych.

Jedyna inwestycja to ta, na którą umawiamy się podczas wyceny.

Nie ulega ona nigdy zmianie.

Możesz zrealizować z nami kompletny projekt: stronę internetową wraz z grafiką, tekstami, która będzie tak przygotowana, aby osiągnąć wysoką pozycję w Google.

Oferujemy błyskawiczny kontakt, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w przeciągu kilkunastu minut (sprawdź nas).

Mamy sprawdzone w innych firmach metody – powiemy Ci wyraźnie, jeśli nie będziemy mogli pomóc w Twoim przypadku, ale na pewno pomożemy znaleźć inne rozwiązanie.

Tak, za wszystkie nasze projekty wystawiamy faktury.

Oczywiście, że tak. Obecnie jest to standard i nie bardzo „chwalimy się” takim dodatkiem.

Uważamy, że stworzenie strony internetowej to również odpowiednie jej przygotowanie pod urządzenia mobilne i różne wyszukiwarki.

Twoja strona będzie wyglądać idealnie na wszystkich urządzeniach – od telefonów komórkowych po telewizory.

Nic dodatkowo za to nie płacisz.

Tak, po pełnej realizacji – gdy wszystkie treści są na swoich miejscach, dokonaliśmy testów i wszystko na 100% jest tak jak być powinno – przeprowadzamy indeksację w Google. 

To znaczy, że zgłaszamy Twoją nową stronę do wyszukiwarki. Dzięki temu jest ona widoczna w Google po 2-3 dniach, a nie jak to często bywa – po 2-3 miesiącach.

Oczywiście to, jak wysoko zawędruje Twoja witryna w Google, zależy od odpowiedniego przygotowania strony pod SEO i napisania dobrych tekstów.
We wszystkim otrzymasz od nas pomoc.

Przeprowadzamy takie projekty.

Przy takiej realizacji bardzo ważnym jest to, aby nie stracić obecnych wyników Twojej strony w Google.
Mamy wypracowane metody, aby takie wdrożenie przeprowadzić sprawnie i bez komplikacji.

Przykład znajdziesz tutaj: modernizacja strony dla KołoDent

Napisz Do Nas

Masz pomysł na nową stronę? Prowadzisz biznes lub planujesz założyć nową firmę?

Napisz nam krótką wiadomość.

W odpowiedzi na Twoje zapytanie prześlemy Ci listę kilku pytań. Na ich podstawie będziemy mogli zaproponować Ci konkretne działania, idealnie dopasowane do Twojej obecnej sytuacji.