Strony Internetowe

Tworzymy strony, które są odpowiednio dopasowane do Ciebie i Twoich klientów.

Lidkarysuje.pl

Lidka Rysuje

Przedstaw siebie w najlepszy możliwy sposób.

Strona internetowa to nasza wizytówka w sieci. Widoczna cały czas, pracuje dla nas bez przerwy. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego tak istotna jest dobra prezencja
naszej firmy czy sklepu w internecie. Dopiero później dochodzi do kontaktu lub zakupu. Jeśli pierwsza wizyta nie wzbudzi zainteresowania odbiorcy lub sklep nie będzie szybki i intuicyjny, nasz potencjalny klient, wstępnie zainteresowany tym, co oferujemy, przejdzie na stronę konkurencji i tam dokona zakupu lub skontaktuje się z daną firmą.

Nie pozwól, aby Twoi potencjalni klienci zrezygnowali z Twoich usług!

Zauważyliśmy, że bardzo dużym problemem osób kontaktujących się z nami, były:
– obawy i trudności związane z samodzielną edycją strony,
– wątpliwości, co do posiadania odpowiednich grafik, zdjęć na stronę i ich ilości,
– poprawność napisanych tekstów,
– kontakt i jakość obsługi, jaką otrzymają od wykonawcy,
– niepewność, czy muszą zapłacić za stronę w całości z góry,
– zapytania o widoczność ich strony w Google,
– możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowych dla swojej strony i swoich produktów.

Wiele osób nie zastanawiało się nad tym do tej pory, ponieważ większość twórców stron nie wspomina, jakie to ważne. Oferują jak najszybszą sprzedaż strony, przedstawiając jedynie cenę i czasami termin realizacji. Dlatego często podczas rozmowy ze mną, klienci dziwią się, jak wiele rzeczy zostało pominiętych podczas projektowania ich witryny.

Rubikom.pl
AG-DualForm

Dlatego postanowiliśmy rozwiązać to w inny sposób i zaproponowaliśmy usługę rozszerzoną, która cenowo nie różni się od ofert naszej konkurencji za samo stworzenie strony.
Stworzyliśmy ofertę, w której wspieramy i doradzamy klientom od samego początku, jeszcze przed realizacją witryny. Podczas niej wspólnie zastanowimy się, jakie obecnie posiadasz cele i jak możesz je osiągnąć. Zrobimy analizę rynku i konkurencji. Zapytamy o treści, które już posiadasz i w tym momencie doradzimy Ci, jakie teksty powinny znaleźć się na Twojej stronie i dlaczego. Zapytamy o grafiki, jakie posiadasz. Posiadamy duże banki zdjęć, którymi chętnie się z Tobą podzielimy. Zaproponujemy, czy w Twoim konkretnym przypadku najlepsza będzie strona internetowa z kilkoma zakładkami, strona wizytówka z treściami na jednej podstronie, a może prowadzenie bloga. Zastanowimy się również
nad prowadzeniem kampanii reklamowych. Ewentualnie dobierzemy najodpowiedniejszy kanał dotarcia do Twojej grupy odbiorców. Ustalimy również koszt realizacji projektu. Jest on ustalany raz i konkretnie. Otrzymujesz gwarancję, że nie podniesiemy ceny w trakcie realizacji. Nigdy, za nic, nie płacisz u nas z góry. Po akceptacji ceny, ustalamy plan działania i etapy realizacji.
Przejdźmy teraz do działania!

Stwórz razem z nami Swoją stronę internetową

Zastanawiasz się jak może wyglądać Twoja nowa strona? Chcesz odnowić wizerunek swojej obecnej witryny? 

Przedstaw nam swój pomysł, zupełnie za darmo opowiemy Ci o możliwościach jego realizacji.

Kontakt

Kontakt bezpośredni

AG-OMNIE

Bruk-Full

Zaufali Nam:

Tworzymy strony na prostym w obsłudze systemie WordPress, w którym nawet nietechniczne osoby poradzą sobie z edycją i administracją witryny. Nie tracisz dodatkowych pieniędzy na drogich programistów, gdy chcesz dokonać zmian. Robisz to samodzielnie lub możesz skontaktować się z nami. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Do tego otrzymujesz od nas darmowe szkolenie z obsługi strony. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, gdybyś napotkał jakikolwiek problem. Z doświadczenia wiemy, jakie to ważne, gdy na przykład prowadzisz sklep, gdzie dużą część zamówień otrzymujesz w weekend. Rozumiemy, że nie możesz „zamknąć” biznesu, aż będzie dostępny ktoś, kto pomoże Ci dopiero w poniedziałek o 8 rano. Dlatego reagujemy na każdy sygnał. Kontaktujesz się bezpośrednio z jedną osobą od samego początku procesu tworzenia strony. Telefonicznie lub mailowo, tak jak Ci wygodnie. Otrzymasz projekt strony, gdzie krok po kroku wytłumaczymy Ci jakie treści, w jakim miejscu i dlaczego powinny znaleźć się na Twojej konkretnej stronie. Zredagujemy odpowiednio Twoje teksty, pomożemy w napisaniu lub stworzymy je całkowicie od podstaw tak, żeby trafiały idealnie do grupy odbiorców, którą dokładnie nakreślimy w poprzednich krokach. Do strony możemy zaprojektować dla Ciebie logo, które będzie spójne wizualnie z całym projektem. Otrzymujesz możliwość realizacji wszystkiego w jednym miejscu dzięki czemu oszczędzasz swój czas i pieniądze. Realizowaliśmy wiele projektów, z kilku różnych branż. Dzięki długiej współpracy z naszymi klientami, opracowaliśmy system, dzięki któremu realizacja strony jest szybka i skuteczna. Standardowo realizujemy stronę w maksymalnie 14 dni.
Otrzymasz również wsparcie i radę w sprawie serwera i domeny. Dobierzemy odpowiedni rozmiar hostingu i ustalimy odpowiednią końcówkę domeny np .pl .com .eu

Wymarzone-Full
a-virtual-Full

Ceny naszych stron są różne. Wyceny są zawsze indywidualne, stworzone dla konkretnej osoby. Nie posiadamy szablonu oferty, który rozsyłamy do zainteresowanych osób. Cena za sklep internetowy czy stronę z 10 zakładkami będzie inna niż za stronę ofertową na jednej zakładce. Do tego dochodzi kwestia marketingu, tekstów, logotypu. Zawsze podczas rozmowy dobieramy najodpowiedniejsze rozwiązania. Tworzymy strony już od 1000 zł za prosty do nawet kilku tysięcy.
Jeśli posiadasz określony budżet na realizacje, to doskonale. Przedstaw nam go, a my dobierzemy dla Ciebie rozwiązania. Nawet jeśli będzie bardzo mały, postaramy się przedstawić Ci ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.
Kontakt z nami jest niezobowiązujący.

Stwórz razem z nami Swoją stronę internetową

Zastanawiasz się jak może wyglądać Twoja nowa strona? Chcesz odnowić wizerunek swojej obecnej witryny? 

Przedstaw nam swój pomysł, zupełnie za darmo opowiemy Ci o możliwościach jego realizacji.

Kontakt

Kontakt bezpośredni