Strony Internetowe

Tworzymy strony, które są odpowiednio dopasowane do Ciebie i Twoich klientów. Przygotujemy projekt, który pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele.

Pytania i problemy, z jakimi spotykają klienci przed realizacją strony internetowej

drag drop

Czy będę mógł samodzielnie zarządzać stroną i edytować jej treści?

Wszystkie nasze strony posiadają przyjazny panel do zarządzania. Może to robić każda osoba bez umiejętności kodowania. Dodatkowo przy każdym projekcie przeprowadzamy darmowe szkolenie z obsługi strony

copywriting

Muszę posiadać wszystkie gotowe treści? Powinienem napisać je samodzielnie?

To, jakie teksty zostaną zamieszczone na stronie, jest bardzo ważne. Powinny być precyzyjnie skierowane do osób, do których trafiać ma nasza oferta. W ramach usługi otrzymasz dedykowanego copywritera, który pomoże Ci stworzyć treści lub zrobi korektę przygotowanych przez Ciebie tekstów.

danger

Czy otrzymam wsparcie po projekcie? Jaka jest gwarancja na stronę?

Otrzymujesz od nas konkretną osobę, z którą masz bezpośredni kontakt w sprawie tworzonej strony. Opiekun jest dostępny 24 godziny 7 dni w tygodniu.

portfolio

Co jeśli nie posiadam profesjonalnych grafik, zdjęć na stronę?

Nie musisz się o to martwić. Przygotujemy Ci plik z propozycjami. Posiadamy duże banki zdjęć wysokiej jakości. Grafik również jest gotowy Ci pomóc.

sklepy internetowe

Brak pomysłu na wygląd strony i jej funkcjonalności

Przed każdą realizacją przygotowujemy darmowy projekt wyglądu Twojej nowej strony. Proponujemy jak i dlaczego powinny wyglądać poszczególne podstrony.

idea

Jak wygląda płatność za stronę?

Po rozmowie i zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, przygotowujemy ofertę. Znajdziesz w niej między innymi konkretny koszt i etapy płatności. Cena nie ulegnie zmianie. Nie ma kosztów abonamentowych.

search

Kiedy moja strona będzie widoczna w wyszukiwarce?

Standardowo na to, aby Twoja strona została zauważona przez wyszukiwarkę, potrzeba kilku tygodni. My jednak indeksujemy witrynę od razu po zakończeniu prac. Twoja strona jest w Google w ciągu kilku dni.

analytic

Czy będę mógł promować i pozycjonować swoją stronę?

Oczywiście. Strona zostanie przygotowana odpowiednio pod grupę docelową, do której powinieneś trafiać. Będzie w pełni zoptymalizowana pod pozycjonowanie. 

AG-DualForm

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Znając z doświadczenia te problemy, postanowiliśmy przygotować inną ofertę i zaproponowaliśmy usługę rozszerzoną, która cenowo nie różni się od ofert naszej konkurencji za samo stworzenie strony.

W naszej ofercie wspieramy i doradzamy klientom od samego początku, jeszcze przed realizacją witryny. Wspólnie zastanowimy się, jakie obecnie posiadasz cele i jak możesz je osiągnąć. Zrobimy analizę rynku i konkurencji. Zapytamy o treści, które już posiadasz i w tym momencie doradzimy Ci, jakie teksty powinny znaleźć się na Twojej stronie i dlaczego. Zapytamy o grafiki, jakie posiadasz. Posiadamy duże banki zdjęć, którymi chętnie się z Tobą podzielimy. Zaproponujemy, czy w Twoim konkretnym przypadku najlepsza będzie strona internetowa z kilkoma zakładkami, strona wizytówka z treściami na jednej podstronie, a może prowadzenie bloga. Zastanowimy się również nad prowadzeniem kampanii reklamowych. Ewentualnie dobierzemy najodpowiedniejszy kanał dotarcia do Twojej grupy odbiorców. Ustalimy również koszt realizacji projektu. Jest on ustalany raz i konkretnie.

U nas otrzymujesz gwarancję, że nie podniesiemy ceny w trakcie realizacji. Nigdy za nic nie płacisz z góry. Po akceptacji ceny, ustalamy plan działania i etapy realizacji.
Przejdźmy teraz do działania!

Stwórz Swoją stronę internetową razem z nami

Zastanawiasz się jak może wyglądać Twoja nowa strona? Chcesz odnowić wizerunek swojej obecnej witryny? 

Przedstaw nam swój pomysł, a zupełnie za darmo opowiemy Ci o możliwościach jego realizacji.

Kontakt

Kontakt bezpośredni

Nasze przykładowe projekty

daynight.shop.pl

daynight.shop.pl

agnieszkakisielinska.pl

agnieszkakisielinska.pl

brukinvestgroup.pl

brukinvestgroup.pl

rubikom.pl

rubikom.pl

molendanieruchomosci.pl

molendanieruchomosci.pl

To tylko 4 proste kroki

1.

Zapytanie i konsultacja

Na podstawie kontaktu otrzymanego od Ciebie, zadajemy kilka pytań. Badamy, na czym zależy Ci najbardziej w danym momencie. Poznajemy również to, co oferujesz.

Przygotowanie projektu

Otrzymujesz od nas projekt wyglądu strony dopasowany do Twoich potrzeb. Zaproponujemy funkcjonalności, jakie powinny znajdować się na nowej witrynie. Jesteśmy w kontakcie i podejmujemy decyzje na bieżąco.

2.

3.

Przygotowanie treści

Po zaakceptowaniu wyglądu strony ustalamy czy potrzebujesz pomocy z napisaniem treści. Pamiętaj, że zawsze otrzymujesz darmową korektę swoich tekstów.

Realizacja

Rozpoczynamy wcielać w życie nasze ustalenia. Podczas prac, dbamy o szybkość strony, przygotowanie witryny pod pozycjonowanie. Zawsze otrzymujesz łatwy w edycji panel i darmowe szkolenie z obsługi strony.

4.

Jaką stronę internetową otrzymasz?

drag drop

Stronę łatwą w obsłudze. Wszystkie zmiany będziesz mógł wprowadzać samodzielnie. Czasami trzeba reagować błyskawicznie na potrzeby rynku.

responsive

Wyglądającą profesjonalnie i idealnie wyświetlającą się na wszystkich rodzajach ekranów – od telefonów, przez laptopy, a nawet telewizory.

security

W pełni bezpieczną, odporną na niepożądane ataki, z pełnym wsparciem 24/7.

search

Ładującą się błyskawicznie, nawet na słabym zasięgu w telefonach komórkowych.

reklama

Widoczną w wyszukiwarkach i w pełni przygotowaną do pozycjonowania.

Wymarzone-Full

W jaki sposób tworzymy strony internetowe?

Nasze strony budujemy na prostym w obsłudze systemie WordPress, w którym nawet nietechniczne osoby poradzą sobie z edycją i administracją witryny. Nie tracisz dodatkowych pieniędzy na drogich programistów, gdy chcesz dokonać zmian. Robisz to samodzielnie lub możesz skontaktować się z nami. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Do tego otrzymujesz od nas darmowe szkolenie z obsługi strony. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, gdybyś napotkał jakikolwiek problem. Z doświadczenia wiemy, jakie to ważne, gdy na przykład prowadzisz sklep, gdzie dużą część zamówień otrzymujesz w weekend. Rozumiemy, że nie możesz „zamknąć” biznesu, aż będzie dostępny ktoś, kto pomoże Ci dopiero w poniedziałek o 8 rano. Dlatego reagujemy na każdy sygnał. Kontaktujesz się bezpośrednio z jedną osobą od samego początku procesu tworzenia strony. Telefonicznie lub mailowo, tak jak Ci wygodnie.

Otrzymasz projekt strony, gdzie krok po kroku wytłumaczymy Ci jakie treści, w jakim miejscu i dlaczego powinny znaleźć się na Twojej konkretnej stronie. Zredagujemy odpowiednio Twoje teksty, pomożemy w napisaniu lub stworzymy je całkowicie od podstaw tak, żeby trafiały idealnie do grupy odbiorców, którą dokładnie nakreślimy w poprzednich krokach. Do strony możemy zaprojektować dla Ciebie logo, które będzie spójne wizualnie z całym projektem.

Otrzymujesz możliwość realizacji wszystkiego w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Realizowaliśmy wiele projektów, z kilku różnych branż. Dzięki długiej współpracy z naszymi klientami opracowaliśmy system, dzięki któremu realizacja strony jest szybka i skuteczna. Standardowo realizujemy stronę w maksymalnie 14 dni.
Otrzymasz również wsparcie i radę w sprawie serwera i domeny. Dobierzemy odpowiedni rozmiar hostingu i ustalimy odpowiednią końcówkę domeny np. pl, com, eu.

Bruk-Full

Strona internetowa, ile to kosztuje?

Ceny naszych stron są różne. Wyceny są zawsze indywidualne. Nie posiadamy szablonu oferty, który rozsyłamy do zainteresowanych osób. Cena za sklep internetowy czy stronę z 10 podstronami będzie inna niż za stronę ofertową na jednej zakładce. Do tego dochodzi kwestia marketingu, tekstów, logotypu. Zawsze podczas rozmowy dobieramy najodpowiedniejsze rozwiązania. Tworzymy strony już od 1000 zł za prosty projekt do nawet kilku tysięcy.
Jeśli posiadasz określony budżet na realizacje, to doskonale. Przedstaw nam go, a my dobierzemy dla Ciebie rozwiązania. Nawet jeśli będzie bardzo mały, postaramy się przedstawić Ci ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.
Kontakt z nami jest niezobowiązujący.

Masz mocno ograniczony budżet?

Sprawdź naszą specjalną ofertę BaDra.Landingi, którą kierujemy dla projektów z niższym budżetem, ale wielkimi aspiracjami!

Kontakt

Kontakt

Kontakt bezpośredni