Tworzenie Stron Internetowych Warszawa

Przyciągające klientów i zwiększające zyski projekty stron internetowych. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych witryn www Warszawa, ich optymalizacją i marketingiem, abyś Ty mógł czerpać z nich zyski 24/7.

5/5

5/5 Według Opinii z Google

Jaką stronę www zrealizujemy?

Stronę internetową łatwą w obsłudze

Wszystkie zmiany będziesz mógł wprowadzać samodzielnie. Czasami trzeba reagować bardzo szybko i wprowadzać zmiany na bieżąco. Tworzymy strony z wykorzystaniem WordPress, dzięki czemu spokojnie poradzisz sobie z jej obsługą.

Przedstawiającą Twoją ofertę

Przygotujemy intuicyjną stronę internetową zgodną ze zwyczajami Twoich klientów. Projekt Twojej nowej strony przedstawi usługi Twojej firmy w idealnie dopasowany do nich sposób.

Wyglądającą idealnie

Twoja strona internetowa będzie wyświetlała się doskonale na wszystkich rodzajach urządzeń. Od telefonów przez laptopy, a nawet telewizory.

Widoczną w Google

Przygotujemy stronę tak, aby pojawiła się na wysokich pozycjach w Google. Zaopiekujemy się wstępnym SEO i przygotujemy Twoją stronę internetową do dalszego pozycjonowania.

strona internetowa dla firmy

Ładującą się błyskawicznie

Nawet na słabym zasięgu w telefonach komórkowych. W każdej lokalizacji Warszawy i Polski.

W pełni bezpieczną

Odporną na niepożądane ataki, z pełnym wsparciem 24/7. Zabezpieczoną tak, żebyś ani razu się nad tym nie zastanawiał.

strona internetowa dla firmy

Zostaniesz przszkolony

Po realizacji strony internetowej przeprowadzimy darmowe szkolenie z obsługi Twojej witryny, podczas którego nauczysz się między innymi: jak robić aktualizacje, zmieniać i dodawać nowe informacje na stronie, zarządzać formularzem kontaktowym.

Perfekcyjnie techniczną

Możesz zapomnieć o jakichkolwiek problemach i skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Jakie strony internetowe tworzymy? 

Administracja Stron Internetowych WordPress

Strony firmowe

Prowadzisz lokalną firmę w Warszawie i chciałbyś docierać do większej ilości klientów? Nie ma lepszego sposobu niż dobrze zrealizowana strona www. Taki projekt połączony z wizytówką w Google może wielokrotnie zwiększyć Twoją rozpoznawalność. 

Strony wizytówkowe

Czasami idealnym rozwiązaniem będzie przedstawienie Twojej działalności na prostej stronie www. Wspólnie dobierzemy odpowiednią formę witryny dla Twojego konkretnego przypadku.

Tworzenie sklepów internetowych

Sklep, który przede wszystkim nastawiony jest na sprzedaż. Dzięki naszemu doświadczeniu, wysoką sprzedaż potrafimy połączyć ze świetnym wyglądem strony. Dostaniesz wszystkie niezbędne narzędzia: płatności, kurierów, faktury. Dzięki WooCommerce będziesz w łatwy sposób zarządzał z jednego miejsca.

Co otrzymujesz tworząc stronę internetową w Warszawie z BaDra.Code?

Strona internetowa jest przygotowana konkretnie pod Twoje potrzeby

Strona www, która zostanie odpowiednio zaprojektowana i stworzona idealnie pod potrzeby Twoich klientów, zbuduje wiarygodność i podniesie zyski firmy.

Strona będzie gotowa do pozycjonowania - SEO

To bardzo ważne, aby na etapie tworzenia strony pomyśleć o przygotowaniu witryny do pozycjonowania. Wszystko będzie zoptymalizowane podczas naszych prac.

Twoja strona internetowa będzie łatwa w obsłudze

Bardzo łatwo będziesz mógł modyfikować, dodawać i usuwać treści ze strony. Jest to bardzo ważne, gdy prowadzimy firmę i musimy szybko reagować na potrzeby naszych odbiorców.

strona internetowa dla firmy

Porady marketingowe

Oprócz strony internetowej otrzymasz od nas wsparcie marketingowe. Wdrożymy analitykę strony, skonfigurujemy konto reklamowe. Będziesz mógł docierać do odbiorców już pierwszego dnia po opublikowaniu strony.

Administracja Stron Internetowych WordPress

Całość projektu jest spójna

Pomożemy przygotować angażujące treści, zaprojektujemy logo, grafiki dla Twojej firmy. Ważne, aby wszystko było ze sobą spójne.

Dostaniesz wsparcie i pomoc

Otrzymujesz osobę, z którą możesz skontaktować się siedem dni w tygodniu. Pomagamy rozwiązywać problemy bardzo szybko. 

Stwórz stronę internetową dla firmy razem z nami

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja nowa strona? Planujesz odnowić wizerunek swojej obecnej witryny? 

Chcesz mieć stronę, która realnie wpłynie na działanie Twojego biznesu?

Podczas darmowej rozmowy porozmawiamy o Twojej obecnej stronie i Twoich celach. Jeśli zechcesz z nami współpracować, pomożemy Ci je zrealizować.

Strony Internetowe dla firmy

Nie tylko projektowanie stron www w Warszawie

Marketing

Oprócz samej usługi stworzenia strony, otrzymasz szeroki pakiet wsparcia marketingowego. Między innymi sprawdzimy, do jakiej grupy docelowej powinieneś kierować swoją ofertę. Całkowicie darmowo skonfigurujemy Twoje konto w Google: wizytówka moja firma, konto Analytics. Przygotujemy pierwszą kampanię reklamową.

Identyfikacja wizualna

Jesteś nową firmą lub chcesz odświeżyć obecny wygląd? Nasze usługi to również tworzenie logo, ulotek, materiałów reklamowych, papieru firmowego. Przy realizacji identyfikacji i strony internetowej w jednym miejscu masz 100% pewności, że całość zachowa odpowiednią spójność.

Zarządzanie stroną internetową

Jeśli po stworzeniu strony internetowej chciałbyś, aby ktoś inny się nią zajmował, to w naszej ofercie znajdziesz 3 wygodne pakiety administracji. Każdy z nich różni się od siebie nieco zakresem pracy i możliwościami. Ofertę stworzyliśmy tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Co mówią o nas
nasi klienci?

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej Warszawa dla firmy?

W BaDra.Code nie posiadamy jednego cennika lub pakietów, które wysyłamy klientom. 
Cena strony zależy między innymi: od jej wielkości (ilość zakładek), funkcjonalności (np.: blog, rozbudowane formularze wyceny), tego czy dostarczysz nam swoje teksty, czy chciałbyś, abyśmy Ci w tym pomogli.

Realizacja rozbudowanej kompletnej strony, szybkiej, widocznej w Google to bardzo często koszt mniejszy niż 3000 złotych.

Strona typu „wizytówka” z około trzema podstronami to widełki 1800-2200 złotych.

Na realizację sklepu internetowego należy przygotować budżet około 5000-5500 złotych.

Jeśli wyznaczyłeś sobie maksymalną kwotę na projekt, to napisz nam o niej w pierwszej wiadomości. Maksymalnie przyspieszy to proces wyceny. Opiszemy Ci dokładnie, co możemy wykonać w danej kwocie.

Jak wygląda proces współpracy?

1.

Proces tworzenia strony www rozpoczynamy od rozmowy na temat obecnych potrzeb i planów Twoich i Twojej firmy. W trakcie rozmowy telefonicznej lub odpowiedzi mailowej na Twoje zapytanie z formularza ustalamy, co będzie najważniejsze podczas tego projektu i w jakiej kolejności powinniśmy realizować założenia.

2.

Już podczas pierwszej rozmowy usłyszysz widełki cenowe, jakie prawdopodobnie będą konieczne do stworzenia strony. Po wstępnych ustaleniach otrzymasz od nas konkretną ofertę, w której znajdziesz: cenę – nie zostanie ona zmieniona w przyszłości, zakres prac i wstępny harmonogram.

3.

Po ustaleniach i akceptacji naszej koncepcji na nową stronę internetową przygotowujemy projekt witryny. Podczas tworzenia strony możesz być cały czas aktywny. Po każdym etapie, jaki sobie wcześniej ustaliliśmy, jest moment na zgłaszanie i nanoszenie ewentualnych poprawek.

4.

Po przeprowadzeniu testów strony internetowej jest czas na darmowe szkolenie z obsługi strony i serwera, na jakim postawiona została witryna www.

Na koniec otrzymujesz od nas pełne dostępy do swojej strony internetowej, tworzymy też dodatkową kopię zapasową.
W tym momencie możesz już w pełni cieszyć się nową stroną www, prezentować ofertę swojej firmy i pozyskiwać nowych klientów.

Budowanie strony internetowej Warszawa z Badra.Code - dlaczego warto?

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy przygotować i zaproponować ofertę idealnie pasującą do tego, co aktualnie chcesz osiągnąć dzięki stronie www w Warszawie. Wypracowaliśmy swoją autorską metodę przejścia przez cały proces: od pierwszego kontaktu do strony www widocznej w Google.

Błyskawiczny kontakt

Jesteśmy dla Ciebie nieustannie dostępni. Możesz się z nami skontaktować przez 7 dni w tygodniu bez wyznaczonych godzin, również popołudniami i wieczorami. Błyskawicznie odpowiadamy, bo wiemy, jak ważny przy budowie strony internetowej jest kontakt z wykonawcą.

Darmowe szkolenie z obsługi

Jako specjaliści od stron internetowych, oprócz standardowej usługi oferujemy Ci również profesjonalne szkolenie z obsługi witryny. Dzięki niemu samodzielnie zmienisz treść lub grafiki na stronie. Szkolenie możesz nagrać, aby mieć do niego dostęp w przyszłości.

Kompleksowe usługi

Wiemy, że posiadanie strony internetowej nie wystarczy do prowadzenia biznesu. Dlatego naszą elastyczną ofertę wzbogaciliśmy o usługi marketingowe, graficzne oraz reklamowe. Pomożemy Ci zoptymalizować witrynę pod SEO, przygotujemy unikalne animacje, a także skonfigurujemy reklamy w Google Ads.

Wiemy, co działa

Oferujemy tylko sprawdzone metody poparte naszym wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, co najlepiej sprawdza się w danej branży, a z czego lepiej zrezygnować. Dzięki temu masz pewność, że strona internetowa dla Twojej firmy została wyposażona we wszystko, co najlepsze.

Jeśli czegoś nie da się zrobić na stronie www, powiemy Ci o tym wprost. Zaproponujemy też alternatywne rozwiązanie.

Doświadczenie

Znamy się na tworzeniu stron www. Ogromne doświadczenie na firmach z wielu branż pozwoliło nam zrozumieć, co wpływa korzystnie na sprzedaż, a co ją blokuje. W BaDraCode masz pewność, że Twoja witryna będzie nie tylko przyciągać klientów, ale też przekonywać ich do zakupu właśnie u Ciebie.

Strony internetowe Warszawa

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz strony internetowej? A może myślisz nad przygotowaniem jej samodzielnie? Dobra witryna nie tylko pięknie wygląda. Ma także zaplanowaną, zorientowaną na klienta strukturę. Nie jest więc łatwo samemu zaprojektować skuteczną witrynę. Ale my wiemy, jak to zrobić.

Tylko profesjonalne tworzenie stron internetowych daje Ci pewność, że witryna będzie spełniać swój podstawowy cel: sprzedaż.

Zdobywasz klientów 24/7

Unikalna witryna wspiera Twoją lokalną firmę w zdobywaniu klientów o każdej porze dnia i nocy. Działając jak internetowy sprzedawca dobrze zaprojektowana strona przyciąga uwagę i zachęca do kontaktu właśnie z Twoją firmą.

Masz większe możliwości promocji

Posiadanie strony www otwiera nowe możliwości reklamy Twojej firmy. Możesz skorzystać z pozycjonowania, reklam płatnych w Google oraz mediach społecznościowych. I dzięki temu szybciej i skuteczniej docierasz do swojej grupy docelowej różnymi kanałami komunikacji.

Wygrywasz z konkurencją

Niepowtarzalna witryna, spójna z charakterem marki pozwoli błyskawicznie odróżnić Twoją firmę od konkurencji. A to pierwszy krok do budowy rozpoznawalności i złapania własnego kawałka rynku.

Strony internetowe Warszawa - najczęstsze pytania

W BaDra.Code nie posiadamy jednego cennika lub pakietów, które wysyłamy klientom. 
Cena strony zależy między innymi: od jej wielkości (ilość zakładek), funkcjonalności (np.: blog, rozbudowane formularze wyceny), tego czy dostarczysz nam swoje teksty, czy chciałbyś, abyśmy Ci w tym pomogli.

Realizacja rozbudowanej kompletnej strony, szybkiej, widocznej w Google to bardzo często koszt mniejszy niż 3000 złotych.

Na kompletną realizację od A do Z na pewno trzeba przeznaczyć około 3 tygodni.
Czas ten może się jednak różnić i tak samo – jak przy wycenie – jest kwestią indywidualną.

Jeśli otrzymujemy projekt strony i wszystkie materiały potrzebne do zrealizowania witryny, wtedy czas ten skraca się nawet do mniej niż 14 dni.

Tak. Oferujemy tworzenie stron na systemie CMS WordPress, który umożliwia prosty i szybki sposób edycji witryny. Będziesz mógł dodawać lub usuwać treści oraz grafiki na stronie bez konieczności zatrudniania do tego specjalisty.

Po realizacji przeprowadzamy darmowe szkolenie z pełnej obsługi strony i zarządzania nią.

W razie potrzeby jesteśmy również dostępni 7 dni w tygodniu.

Nie. Przy realizacji strony internetowej nie ma żadnych opłat abonamentowych.

Jedyna inwestycja to ta, na którą umawiamy się podczas wyceny.

Nie ulega ona nigdy zmianie.

Możesz zrealizować z nami kompletny projekt: stronę internetową wraz z grafiką, tekstami, która będzie tak przygotowana, aby osiągnąć wysoką pozycję w Google.

Oferujemy błyskawiczny kontakt, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w przeciągu kilkunastu minut (sprawdź nas).

Mamy sprawdzone w innych firmach metody – powiemy Ci wyraźnie, jeśli nie będziemy mogli pomóc w Twoim przypadku, ale na pewno pomożemy znaleźć inne rozwiązanie.

Tak, za wszystkie nasze projekty wystawiamy faktury.

Oczywiście, że tak. Obecnie jest to standard i nie bardzo „chwalimy się” takim dodatkiem.

Uważamy, że stworzenie strony internetowej to również odpowiednie jej przygotowanie pod urządzenia mobilne i różne wyszukiwarki.

Twoja strona będzie wyglądać idealnie na wszystkich urządzeniach – od telefonów komórkowych po telewizory.

Nic dodatkowo za to nie płacisz.

Tak, po pełnej realizacji – gdy wszystkie treści są na swoich miejscach, dokonaliśmy testów i wszystko na 100% jest tak jak być powinno – przeprowadzamy indeksację w Google. 

To znaczy, że zgłaszamy Twoją nową stronę do wyszukiwarki. Dzięki temu jest ona widoczna w Google po 2-3 dniach, a nie jak to często bywa – po 2-3 miesiącach.

Oczywiście to, jak wysoko zawędruje Twoja witryna w Google, zależy od odpowiedniego przygotowania strony pod SEO i napisania dobrych tekstów.
We wszystkim otrzymasz od nas pomoc.

Przeprowadzamy takie projekty.

Przy takiej realizacji bardzo ważnym jest to, aby nie stracić obecnych wyników Twojej strony w Google.
Mamy wypracowane metody, aby takie wdrożenie przeprowadzić sprawnie i bez komplikacji.

Przykład znajdziesz tutaj: modernizacja strony dla KołoDent

Napisz Do Nas

Masz pomysł na swoją witrynę? Dopiero zaczynasz i nie wiesz, od czego zacząć? 

Jeśli chcesz sprawdzić czy nasze rozwiązania sprawdzą się w Twoim przypadku napisz do nas.

Odpowiadamy bardzo szybko!