Tworzenie Stron Internetowych Lublin

Przyciągające uwagę i zwiększające zyski witryny internetowe. Zajmujemy się tworzeniem atrakcyjnych stron www w Lublin, ich optymalizacją i marketingiem, abyś Ty mógł czerpać z nich zyski 24/7.

5/5

5/5 Według Opinii z Google

Strony i sklepy internetowe Lublin - nasza oferta

Oferujemy tworzenie stron na szablonie lub kompletnie od zera według Twojego projektu. Do pracy wykorzystujemy sprawdzony system CMS WordPress, zapewniając Ci prostotę obsługi i niezawodność witryny firmowej w przyszłości.

Administracja Stron Internetowych WordPress

Prosta strona internetowa

Prowadzisz lokalną firmę w Lublinie i chciałbyś docierać do większej ilości klientów? Strona wizytówka jest dla Ciebie. Ten prosty, ale jednocześnie dobry projekt strony pomoże Ci zwiększyć rozpoznawalność firmy w mieście Lublin i ułatwi klientom kontakt z Tobą.

Klasyczna witryna

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych stron internetowych w Lublinie z uporządkowaną strukturą podstron i nagłówkami. Dbamy o intuicyjność witryny, jej użyteczność i generowanie zysków. Wiemy, co działa w danych branżach, dlatego dajemy Ci gwarancję, że stworzona przez nas witryna będzie konwertować jak szalona.

Tworzenie sklepów internetowych

Oryginalne, bezpieczne i wyposażone we wszystkie niezbędne integracje. Projektujemy sklepy internetowe na platformie WooCommerce w taki sposób, aby wspierały proces sprzedaży i były intuicyjne dla klientów.

Strony internetowe w Lublinie dla firm

Tworzymy strony www i sklepy internetowe w Lublinie w przemyślany sposób. Jesteśmy przekonani, że tylko takie podejście jest gwarancją sukcesu dla Twojej firmy.

Budujemy strony…

Wyróżniające się

Oryginalny projekt graficzny, unikatowe teksty, zdjęcia i funkcjonalności na stronie. Zadbamy o każdy szczegół w witrynie, bazując na mocnych stronach Twojego biznesu. Zaprojektujemy stronę, dzięki której znacząco odróżnisz się od konkurencji i przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów.

Zorientowane na klienta

Tworzymy intuicyjne strony internetowe zgodne z zasadami UX i UI. Zwiększając użyteczność strony internetowej, łatwiej prowadzimy klienta przez kolejne etapy lejka sprzedażowego - od poznania marki aż do zakupu.

Perfekcyjne technicznie

Tworzymy responsywne strony i sklepy internetowe z czystym kodem i szybkim czasem ładowania. Uporządkowana struktura podstron i elementów w witrynie ułatwia jej zrozumienie przez klientów i roboty Google, skutkując wzrostem widoczności i sprzedaży.

Podbijające wyszukiwarki

Zadbamy o dostosowanie strony www do urządzeń mobilnych, czysty kod, meta tagi oraz prawidłową optymalizację obrazów w witrynie. Wraz z podstawowym pakietem profesjonalnego pozycjonowania stron dajemy Ci gwarancję wysokich pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

strona internetowa dla firmy

Proste w edycji strony www

Nie tylko zaprojektujemy stronę, ale także ułatwimy Ci jej obsługę w przyszłości. Będziesz mógł dodawać, edytować i usuwać treści w dowolnym momencie bez konieczności zatrudniania informatyka. Bez strachu, że popełnisz jakiś błąd. Przeszkolimy Cię.

Spójne z osobowością marki

Projektowanie stron internetowych dla firm rozpoczynamy od zrozumienia charakteru Twojej marki i branży, w której działasz. Dzięki temu wiemy, na czym skupić się w trakcie prac. Dbamy, aby cały projekt strony był zawsze zgodny z misją firmy i jej przekazem do klientów.

Nie tylko tworzenie stron www w Lublinie

Posiadanie dobrze skonstruowanej strony internetowej to dopiero pierwszy etap budowania biznesu w sieci. Dlatego w BaDraCode przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę przydatnych usług, dzięki którym łatwiej będzie Ci przebić się przez ramiona konkurencji w mieście Lublin i okolice.

Marketing

Profesjonalne tworzenie stron wzbogaciliśmy o podstawowy marketing. Zoptymalizujemy Twoją witrynę pod kątem SEO, dbając o kwestie techniczne, doświadczenia użytkowników oraz strukturę strony. Pomożemy Ci także uruchomić Twoją pierwszą kampanię płatną w Google.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy logotypy oraz przygotowujemy pełne identyfikacje marek. Stworzymy dla Ciebie projekt wizytówki, ulotki, a także zaproponujemy wygląd papieru firmowego. Dzięki temu wizerunek Twojej firmy będzie spójny, a marka lepiej rozpoznawalna.

Zarządzanie stroną www

Dodawanie treści, instalacja niezbędnych aktualizacji, wykonywanie kopii zapasowych – oferujemy pełne zarządzanie stroną internetową w systemie CMS WordPress, abyś miał pewność, że Twoja witryna zawsze będzie działać nieskazitelnie, niezależnie od wielkości ruchu na stronie.

Stwórz stronę internetową dla firmy razem z nami

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja nowa strona? A może planujesz odnowić wizerunek swojej obecnej witryny? 

Chcesz w końcu mieć stronę, która realnie wpłynie na działanie Twojego biznesu w Lublinie?

Podczas darmowej rozmowy porozmawiamy o Twojej obecnej stronie i Twoich oczekiwaniach. Jeśli zechcesz z nami współpracować, doradzimy, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

Strony Internetowe dla firmy

Tworzenie stron internetowych Lublin

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz strony internetowej? A może myślisz nad przygotowaniem jej samodzielnie? Dobra witryna nie tylko pięknie wygląda. Ma także zaplanowaną, zorientowaną na klienta strukturę. Nie jest więc łatwo samemu zaprojektować skuteczną witrynę. Ale my wiemy, jak to zrobić.

Tylko profesjonalne tworzenie stron internetowych daje Ci pewność, że witryna będzie spełniać swój podstawowy cel: sprzedaż.

Zdobywasz klientów 24/7

Unikalna witryna wspiera Twoją lokalną firmę w zdobywaniu klientów o każdej porze dnia i nocy. Działając jak internetowy sprzedawca dobrze zaprojektowana strona przyciąga uwagę i zachęca do kontaktu właśnie z Twoją firmą.

Masz większe możliwości promocji

Posiadanie strony www otwiera nowe możliwości reklamy Twojej firmy. Możesz skorzystać z pozycjonowania, reklam płatnych w Google oraz mediach społecznościowych. I dzięki temu szybciej i skuteczniej docierasz do swojej grupy docelowej różnymi kanałami komunikacji.

Wygrywasz z konkurencją

Niepowtarzalna witryna, spójna z charakterem marki pozwoli błyskawicznie odróżnić Twoją firmę od konkurencji. A to pierwszy krok do budowy rozpoznawalności i złapania własnego kawałka rynku.

Co mówią o nas
nasi klienci?

Ile kosztuje tworzenie stron internetowych Lublin dla firmy?

Nie da się jasno określić ceny witryny. To, ile kosztuje strona internetowa zależy od jej rodzaju oraz wielkości. Najmniej zainwestujesz w niewielką stronę wizytówkę. Profesjonalne zbudowanie sklepu internetowego to już koszt wyższego rzędu ze względu na skomplikowaną strukturę witryny i sporą ilość integracji.

Wycenę rozpoczynamy od omówienia szczegółów strony www. Jeśli chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Twoja strona, skontaktuj się z nami.

Jak wygląda współpraca?

Proces tworzenia strony rozpoczynamy od rozmowy na temat Twoich potrzeb i celów, które ma realizować witryna. W trakcie rozmowy telefonicznej lub wymiany mailowej ustalamy plan działania, następnie przeprowadzając szczegółową analizę SWOT, szukając mocnych stron Twojej marki. Dzięki temu wiemy, na jakich elementach skupić się w trakcie prac, aby uzyskać jak najlepszy efekt sprzedażowy.

Kolejnym etapem jest wstępna makieta witryny. Struktura podstron, rozkład poszczególnych elementów i treści na stronie pozwala Ci na tym etapie zobaczyć, jak może wyglądać Twoja strona. Jest to też etap pierwszych zmian i poprawek. Makietę możemy dowolnie modyfikować według Twoich oczekiwań. Następnie przekształcamy ją w pełny projekt strony, wzbogacony o kolory, grafiki i animacje.

Tworzenie stron internetowych Lublin z Badra.Code - dlaczego warto?

Mamy przemyślany proces tworzenia strony www oparty na doświadczeniu i licznych analizach branży przed rozpoczęciem współpracy. Budowanie strony internetowej rozpoczynamy od szczegółowej rozmowy z Tobą, aby jasno ustalić cel, który ma realizować Twoja witryna.

Błyskawiczny kontakt

Jesteśmy dla Ciebie nieustannie dostępni. Możesz się z nami skontaktować przez 7 dni w tygodniu bez wyznaczonych godzin, również popołudniami i wieczorami. Błyskawicznie odpowiadamy, bo wiemy, jak ważny przy budowie strony internetowej jest kontakt z wykonawcą.

Nasi klienci chwalą nas za błyskawiczny i sprawny kontakt.

Darmowe szkolenie z obsługi

Jako specjaliści od stron internetowych w Lublinie oprócz standardowej usługi oferujemy Ci również profesjonalne szkolenie z obsługi witryny. Dzięki niemu samodzielnie zmienisz treść lub grafiki na stronie. Szkolenie możesz nagrać, aby mieć do niego dostęp w przyszłości

Szkolenie z obsługi strony możesz nagrać, aby wrócić do niego w dowolnym momencie.

Kompleksowe usługi

Wiemy, że posiadanie strony internetowej nie wystarczy do prowadzenia biznesu. Dlatego naszą elastyczną ofertę wzbogaciliśmy o usługi marketingowe, graficzne oraz reklamowe. Pomożemy Ci zoptymalizować witrynę pod SEO, przygotujemy unikalne animacje, a także skonfigurujemy reklamy w Google Ads.

Określony plan działania pozwala Ci ocenić, czy zrozumieliśmy wszystkie Twoje oczekiwania.

Wiemy, co działa

Oferujemy tylko sprawdzone metody poparte naszym wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, co najlepiej sprawdza się w danej branży, a z czego lepiej zrezygnować. Dzięki temu masz pewność, że strona internetowa dla Twojej firmy została wyposażona we wszystko, co najlepsze.

Jeśli czegoś nie da się zrobić na stronie www, powiemy Ci o tym wprost. Zaproponujemy też alternatywne rozwiązanie.

Doświadczenie

Znamy się na tworzeniu stron www. Ogromne doświadczenie na firmach z wielu branż pozwoliło nam zrozumieć, co wpływa korzystnie na sprzedaż, a co ją blokuje. W BaDraCode masz pewność, że Twoja witryna będzie nie tylko przyciągać klientów, ale też przekonywać ich do zakupu właśnie u Ciebie.

Strony internetowe Lublin - najczęstsze pytania

W BaDra.Code nie posiadamy jednego cennika lub pakietów, które wysyłamy klientom. 
Cena strony zależy między innymi: od jej wielkości (ilość zakładek), funkcjonalności (np.: blog, rozbudowane formularze wyceny), tego czy dostarczysz nam swoje teksty, czy chciałbyś, abyśmy Ci w tym pomogli.

Realizacja rozbudowanej kompletnej strony, szybkiej, widocznej w Google to bardzo często koszt mniejszy niż 3000 złotych.

Na kompletną realizację od A do Z na pewno trzeba przeznaczyć około 3 tygodni.
Czas ten może się jednak różnić i tak samo – jak przy wycenie – jest kwestią indywidualną.

Jeśli otrzymujemy projekt strony i wszystkie materiały potrzebne do zrealizowania witryny, wtedy czas ten skraca się nawet do mniej niż 14 dni.

Tak. Oferujemy tworzenie stron na systemie CMS WordPress, który umożliwia prosty i szybki sposób edycji witryny. Będziesz mógł dodawać lub usuwać treści oraz grafiki na stronie bez konieczności zatrudniania do tego specjalisty.

Po realizacji przeprowadzamy darmowe szkolenie z pełnej obsługi strony i zarządzania nią.

W razie potrzeby jesteśmy również dostępni 7 dni w tygodniu.

Nie. Przy realizacji strony internetowej nie ma żadnych opłat abonamentowych.

Jedyna inwestycja to ta, na którą umawiamy się podczas wyceny.

Nie ulega ona nigdy zmianie.

Możesz zrealizować z nami kompletny projekt: stronę internetową wraz z grafiką, tekstami, która będzie tak przygotowana, aby osiągnąć wysoką pozycję w Google.

Oferujemy błyskawiczny kontakt, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w przeciągu kilkunastu minut (sprawdź nas).

Mamy sprawdzone w innych firmach metody – powiemy Ci wyraźnie, jeśli nie będziemy mogli pomóc w Twoim przypadku, ale na pewno pomożemy znaleźć inne rozwiązanie.

Tak, za wszystkie nasze projekty wystawiamy faktury.

Oczywiście, że tak. Obecnie jest to standard i nie bardzo „chwalimy się” takim dodatkiem.

Uważamy, że stworzenie strony internetowej to również odpowiednie jej przygotowanie pod urządzenia mobilne i różne wyszukiwarki.

Twoja strona będzie wyglądać idealnie na wszystkich urządzeniach – od telefonów komórkowych po telewizory.

Nic dodatkowo za to nie płacisz.

Tak, po pełnej realizacji – gdy wszystkie treści są na swoich miejscach, dokonaliśmy testów i wszystko na 100% jest tak jak być powinno – przeprowadzamy indeksację w Google. 

To znaczy, że zgłaszamy Twoją nową stronę do wyszukiwarki. Dzięki temu jest ona widoczna w Google po 2-3 dniach, a nie jak to często bywa – po 2-3 miesiącach.

Oczywiście to, jak wysoko zawędruje Twoja witryna w Google, zależy od odpowiedniego przygotowania strony pod SEO i napisania dobrych tekstów.
We wszystkim otrzymasz od nas pomoc.

Przeprowadzamy takie projekty.

Przy takiej realizacji bardzo ważnym jest to, aby nie stracić obecnych wyników Twojej strony w Google.
Mamy wypracowane metody, aby takie wdrożenie przeprowadzić sprawnie i bez komplikacji.

Przykład znajdziesz tutaj: modernizacja strony dla KołoDent

Napisz Do Nas

Mieszkasz w Lublinie i masz pomysł na swoją witrynę internetową? Dopiero zaczynasz i nie wiesz, od czego zacząć? 

Jeśli chcesz sprawdzić czy nasze rozwiązania sprawdzą się w Twoim przypadku, napisz do nas.

Odpowiadamy bardzo szybko!