Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej w BaDra.Code?

Jak wygląda proces tworzenia strony
W tym artykule przeczytasz opis kroków, które zwykle przechodzi nowy klient w BaDra.Code. Przy każdym punkcie znajdziesz wyjaśnienie oraz ewentualne najczęstsze pytania na danym etapie.

Spis treści

1. Pierwszym krokiem jest zawsze Twój kontakt.

Możliwości skontaktowania się ze mną jest kilka:
1. Skorzystaj z bezpłatnej propozycji tutaj.
2. Skontaktuj się ze mną bezpośrednio na dane, które znajdziesz na każdej podstronie w stopce:
Numer telefonu: + 48 577 657 069 
mail: adrian@badracode.pl, kontakt@badracode.pl

Strony Internetowe dla firmy
szybki i wygodny kontakt z firmą BaDra.Code

1.1 Co stanie się gdy skontaktujesz się ze mną?

Po wiadomości otrzymanej od Ciebie, bardzo szybko odezwę się do Ciebie z informacją zwrotną odnośnie Twojego zapytania.
Im bardziej będzie ono szczegółowe, tym szybciej mogę przygotować i przesłać do Ciebie ofertę zawierającą wszystkie najważniejsze dla Ciebie na tym etapie informacje: cenę, termin i sposób wykonania realizacji.
Możesz również po prostu zostawić swój numer telefonu w formularzu, a ja oddzwonię do Ciebie, zadam kilka pytań i zaraz po naszej rozmowie przygotuję i prześlę indywidualną ofertę.

pierwsza strona oferty PDF od BaDra.Code

1.2 Czy pierwsza rozmowa jest płatna i do czegoś zobowiązuje?

Nie, kontakt ze mną jest całkowicie darmowy. Możesz zapytać o dowolną rzecz związaną z tworzeniem stron internetowych, sklepów, platform kursowych, marketingu firmy lub obszarach z nimi związanych.

Pamiętaj, że kontakt oraz rozmowa nie zobowiązuje Cię do niczego, a dodatkowo, jeśli nie będę w stanie Ci pomóc, jasno i wyraźnie Cię o tym poinformuję. Zupełnie za darmo przygotuję Ci listę materiałów, które będą odpowiednie w Twojej sytuacji.

Listę najczęściej powtarzających się pytań znajdziesz pod tym linkiem.

2. Co dzieję się po rozmowie i ile to trwa?

Po tym, gdy mamy już wszystko ustalone, to znaczy: wiem, jak wygląda Twoja sytuacja obecnie, co chciałbyś osiągnąć w przyszłości, co aktualnie robisz, aby do tego doszło, w ciągu dnia przesyłam Ci indywidualnie przygotowaną ofertę cenową. Otrzymujesz ją mailowo.
Znajdziesz w niej wszystko to, co jest Ci potrzebne do podjęcia decyzji: cena za projekt, termin wykonania, sposób realizacji, informacje o tym, na co składa się cena i to, co dzieje się po realizacji.

3. Projekt makiety strony wraz z mapą witryny.

projekt strony internetowej dla: Instytut Cen Transferowych

W tym momencie otrzymujesz wstępny projekt Twojej nowej strony wraz z zaplanowaną, przemyślaną pod docelowego użytkownika mapą witryny.

Do każdego z przesłanych elementów przygotuję szczegółowy opis. Będziesz mieć pełną świadomość, skąd wynikają moje pomysły oraz dlaczego właśnie na takie aspekty zwróci uwagę Twój potencjalny klient.

Na tym etapie możesz również zgłaszać swoje uwagi, pomysły. Nic nie narzucam Ci z góry, wszystko to są moje propozycje. Finalne decyzje podejmujemy wspólnie.

4. Wdrażanie strony online.

Na początek otrzymujesz trzy widoki: podstrona ofertowa / produktowa, strona główna oraz strona kontaktowa. Wszystkie 3 widoki zawierają komplet materiałów i funkcjonalności, które ustaliliśmy na poprzednim etapie.

Często bywa tak, że widok strony na żywo różni się lekko od zaproponowanej makiety. Dzieje się tak, ponieważ strona internetowa online zawsze sprawia inne wrażenie niż projekt statyczny w Figmie.

Po ustaleniu i potwierdzeniu wszystkich uwag i poprawek wdrażam pozostałą część strony:
– wpisy blogowe,
– produkty,
– pozostałe podstrony,
– formularze,
– do tego zajmuję się pełnym technicznym aspektem strony. Przesyłam witrynę do Google, przygotowuję pełne SEO, które jest niezbędne na tym etapie tworzenia strony internetowej.

Pełne informacje oraz to, co zawiera strona strona internetowa tworzona w BaDra.Code, znajdziesz w tym artykule.

Przed oddaniem strony i przeniesieniem jej na adres docelowy, wykonuję wszystkie niezbędne testy na każdej rozdzielczości. Twoja strona działa idealnie od telefonu komórkowego po telewizor.

5. Szkolenie online.

Po każdej realizacji przeprowadzam darmowe szkolenie online z obsługi i administracji Twojej strony. Zwykle odbywa się ono za pomocą Google Meets, ale możemy skorzystać z innego programu.

W takim spotkaniu może brać udział dowolna ilość osób z Twojej firmy, a dodatkowo możesz takie spotkanie nagrać i wracać do niego, gdy będzie to potrzebne.

Po takim szkoleniu potrafisz samodzielnie:
– robić aktualizacje strony,
– zmieniać teksty, kolory, opisy na stronie,
– dodawać nowe wpisy blogowe,
– wprowadzać nowe produkty do sklepu,
– zarządzać formularzami
I wiele innych.

5.1 Ogromna baza wiedzy.

Każdy klient po realizacji otrzymuje darmowy dostęp do mojej autorskiej bazy wiedzy.

Znajdziesz tam mnóstwo poradników oraz inspiracji. Jako klient BaDra.Code, możesz swobodnie korzystać z całej dostępnej obecnie wiedzy oraz tej, która dodawana będzie w przyszłości.

5.2 Co znajdziesz w bazie wiedzy BaDra.Code?

Oprócz poradników z zakresu administracji strony internetowej czy sklepu, znajdziesz wiele materiałów marketingowych. Dla przykładu: opis modelu biznesowego, czy to jak korzystać i jak czytać dane z Google.

6. Co dzieje się po realizacji?

Po skończonym projekcie otrzymujesz ode mnie darmowe wsparcie 7 dni w tygodniu. Wiem, jak ciężkie bywa prowadzenie firmy i jak bardzo trzeba trzymać rękę na pulsie.

Jeśli będziesz miał dowolne pytanie, na które nie znajdziesz odpowiedzi w moich materiałach, możesz mi je swobodnie zadać.

Pomogę oczywiście bezpłatnie!

Napisz Do Nas

Sprawdź czy możemy pomóc w Twoim przypadku.

Bezpłatna Propozycja

Masz pomysł na nową stronę? Prowadzisz biznes lub planujesz założyć nową firmę?

Napisz nam krótką wiadomość.

W odpowiedzi na Twoje zapytanie prześlemy Ci listę kilku pytań. Na ich podstawie będziemy mogli zaproponować Ci konkretne działania, idealnie dopasowane do Twojej obecnej sytuacji.

5/5

5/5 Według Opinii z Google

Kontakt Bezpośredni